5 найкращих безкоштовних конвертерів WAV в MP3 для Windows та macOS

Фахівці з відео та аудіо, розробники музичних інструментів, виробники аудіопрограм та телевізійні мовники віддають перевагу формату Waveform Audio File Format (WAV), оскільки він є основним джерелом стиснутої музики. Однак WAV-аудіо має величезний розмір і не такий портативний, особливо для Інтернету. Отже, вам потрібен найкращий конвертер WAV у MP3 для максимальної портативності та якості. Продовжуйте читати, щоб знайти кілька популярних інструментів для браузера, Windows і macOS.

Онлайн конвертери WAV у MP3

1. Онлайн Аудіо Конвертер

Online Audio Converter
Online Audio Converter

Online Audio Converter — це популярний інструмент для конвертування MP3, який працює у хмарі. Це означає, що вам не потрібно інсталювати на свій комп’ютер інші програми. Просто тримайте цільовий файл під рукою і зайдіть на сайт конвертера, щоб перетворити WAV на MP3.

Ви можете отримати перетворений файл за 3 простих кроки при використанні цієї програми, яка працює через браузер. Просто натисніть кнопку «Відкрити файли», щоб завантажити цільовий файл з комп’ютера. Ви також можете завантажувати файли з Dropbox та Google Drive. Тепер виберіть MP3 на другому кроці та натисніть кнопку «Конвертувати», щоб почати процес.

Посилання: https://online-audio-converter.com/ru/

2. CloudConvert

CloudConvert
CloudConvert

CloudConvert пропонує безліч онлайн-конвертерів файлів для документів, зображень, відео та аудіо. Щоб перетворити існуючий WAV-файл на MP3-файл, потрібно клацнути по мегаменю «Інструменти» і вибрати опцію «Аудіоконвертер».

Тепер ви можете вибрати потрібний інструмент перетворення файлів, наприклад, MP3 Converter. Виберіть WAV у MP3 у меню «Конвертувати у MP3» на наступній сторінці. Тепер ви можете просто завантажити вихідний файл і перетворити його на MP3. Інструмент також дозволяє настроювати MP3-файли, наприклад, збільшувати гучність, обрізати довжину аудіо і т.д.

Посилання: https://cloudconvert.com/

Конвертери WAV в MP3 для Windows

3. Switch MP3 Converter

Switch MP3 Converter
Switch MP3 Converter

Switch MP3 Converter — один із найпростіших у використанні, стабільних та всеосяжних інструментів для перетворення аудіофайлів у декілька форматів, доступних для ПК з Windows. Він може перетворювати WAV, WMA, AIFF, CDS, AVI та MPEG на аудіофайли MP3. Крім того, він також може конвертувати MP3-файли в інші аудіофайли.

Програма доступна як у безкоштовній, так і платній версії. Так, якщо вам потрібно конвертувати WAV в MP3 для домашнього використання, ви можете придбати безкоштовну програму. Безкоштовний інструмент постачається з більшістю кодеків форматів файлів і не втрачає актуальності з часом.

Посилання: https://www.nch.com.au/switch/mp3.html

4. Freemake Free Audio Converter

Freemake Free Audio Converter
Freemake Free Audio Converter

Freemake Free Audio Converter — це універсальне музичне програмне забезпечення для ПК з Windows. Ви можете конвертувати музичні файли типу WAV у MP3 для будь-яких портативних пристроїв, таких як Android, iPhone, iPad, планшети Android та телефони Windows.

Він також дозволяє редагувати кілька розширених параметрів аудіо MP3, таких як частота дискретизації, канали і бітрейт. Більше того, інструмент може зберігати перетворені файли безпосередньо на Google Drive або OneDrive, що дозволяє автоматизувати завдання потокового відтворення музики в Інтернеті.

Посилання: https://www.freemake.com/ru/free_audio_converter/

Конвертер WAV у MP3 для macOS

5. ffmpegX

ffmpegX
ffmpegX

ffmpegX — це колекція з більш ніж 20 інструментів обробки аудіо та відео, заснованих на програмі Unix. Ви можете використовувати графічний інтерфейс користувача (GUI) ffmpegX на сумісному комп’ютері з macOS, не порушуючи жодних авторських прав, оскільки ці інструменти обробки відео та аудіо повністю з відкритим вихідним кодом.

Ви також можете виконувати пакетне або поодиноке перетворення аудіофайлів з WAV на MP3. Інтерфейс користувача (UI) досить простий, так як вам потрібно тільки вибрати тип вхідного файлу і аудіоформат в полях «Source format» і «Target format».

Посилання: https://www.ffmpegx.com/

Підведення підсумків

Наведено список популярних інструментів для конвертування WAV в MP3, що дозволяють перетворити великі WAV-файли в компактні MP3 (MPEG-2 Audio Layer III) файли, які добре відтворюються як онлайн, так і офлайн. Краще використовувати ці інструменти для особистого та домашнього використання, оскільки вони безкоштовні. Однак ви можете ознайомитися з відповідними ліцензійними документами, щоб дізнатися, чи можете ви їх використовувати з комерційною метою. Дякуємо за увагу!

Оставьте комментарий